Okullu Gençler Türkiye Yarı Final Grup Birinciliği İzmir Son Gün

Okullu Gençler Türkiye Yarı Final Grup Birinciliği İzmir Son Gün

DİĞER GALERİLER

2013-2014 Erk. 1.Lig Play-Off Final Grubu 1.Gün Kastamonu

Hentbol Erkekler 1.Ligi Play-Off Finali 1.Gün müsabaka fotoğraf galerisi

İzmir Büyükşehir Bld. S.K. - Ankara İl Özel İdare S.K.

Hentbol Erkekler Süper Lig 8.Hafta Müsabakası İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Ankara İl Özel İdare Spor Kulübü arasında 24.11.2012 Cumartesi Saat:18.00'de oynandı.Bu karşılaşmadan kareler hentbolhaber.net izleyenleri için.

Barcelona Hentbol'un Ponpon Kız Seçimi

İspanya ASOBAL( Hentbol Ligi) de sayısız şampiyonluklar elde etmiş Barcelona, Hentbol Seyircileri için birbirinden güzel 50 kızı seçmelere çağırdı. Dream Cheers ekibine katılmak için jüri karşısında hünerlerini sergileyen güzeller, yaptıkları danslar karşısında jürinin yüreklerinin hoplattılar.

Koçfest 2014 1.Gün Kayseri

11-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında Erciyes Üniversitesinde​ yapılacak olan 11. KOÇFEST Üniversite Spor Oyunları Hentbol Müsabakalarında ilk gün tamamlandı.

Beykoz Belediyespor - Yalova Belediyespor

Erkekler 2.Liginde ikinci müsabakasını evinde Yalova Belediyespor ile yapan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Salondan 44-22 galip ayrıldı.

İzmir Büyükşehir Bld- Üsküdar Bld.

Hentbol Süper Ligi'nde İzmir Büyükşehir Belediyesi, Üsküdar Belediyesi'ni 31-18 mağlup etti.EVKA-4 Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 19-9 üstünlüğüyle sona erdi. Bu müsabakanın resim galerisi hentbolhaber'in katkılarıyla..

Göztepe - Adana Çukobirlik

Erkekler 1.liginde Namağlup iki takımın karşılaşmasında Adana Çukobirlik'e karşı Göztepe oldu.(28-20) Bu maçın fotoğaf galerisi

İzmir Büyükşehir Belediyespor - Gayespor

Hentbol Bayanlar Süper Lig 12.Hafta müsabakasında İzmir Büyükşehir Belediyespor, Gayespor'u ağırladı. Müsabaka 28-23 İzmir temsilcisinin üstünlüğü ile sona erdi.

POPÜLER GALERİLER