2. Ulusal Yunus Emre Hentbol Turnuvası başladı
2. Ulusal Yunus Emre Hentbol Turnuvası Porsuk Spor Salonu’nda dün oynanan Mihalıççık Spor Kulübü ile Köyceğiz Belediyespor arasındaki müsabaka ile başladı.
HENTBOLHABER.NET – Mihalıççık Spor Kulübü’nün organize ettiği, İstanbul Beykoz Belediyesi SK, Bursa Nilüfer Belediyesi SK, Muğla Köyceğiz Belediyesi SK, Hatay Büyükşehir Belediyesi SK’nın katıldığı turnuvanın açılış maçında Mihalıççık Spor Kulübü ile Köyceğiz Belediyespor karşı karşıya geldi.
Porsuk Spor Salonu’nda oynanan ve turnuva boyunca bütün maçların ücretsiz olacağı müsabakalarda takımlar sezon öncesi son durumlarını görmüş olacaklar.
Açılış maçında Köyceğiz Belediyespor, Mihallıççık Spor Kulübü’nü 31-32 mağlup etmeyi başarırken, turnuva bugün oynancak olan üç müsabaka ile devam edecek.
Turnuva programı:
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)