2. Ulusal Yunus Emre Hentbol Turnuvası sona erdi

Eskişehir’in Mihalıççık Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 2. Ulusal Yunus Emre Hentbol Turnuvası, sporseverlerin yoğun ilgisi ile sona erdi.

HENTBOLHABER.NET – Eskişehir’in Mihalıççık Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 2. Ulusal Yunus Emre Hentbol Turnuvası, sporseverlerin yoğun ilgisi ile sona erdi.

Turnuva ile tüm sporseverlere 4 gün boyunca görsel bir şölen yaşatıldı. Yunus Emre’nin yaşam felsefesini yaşatmak amacı ile gerçekleştirilen turnuva, kazananın da kaybedenin olmadığı sadece hoşgörünün esas alındığı bir etkinlikti.

Takımlar sezon öncesi eksiklerini gördüler

Turnuvaya katılan Beykoz Belediyesi, Bursa Nilüfer Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Köyceğiz Belediyesi ve Mihalıççık Spor Kulübü; sezon öncesi teknik ve taktik çalışmalarını değerlendirip oyuncularının eksiklerini gördüler. Süper Lig’de mücadele eden takımlar, Eskişehir’de bir araya geldikleri için güzel temennilerde bulundular. Fair play çerçevesinde gerçekleşen müsabakaları seyreden Mihalıççıklı vatandaşlar tribünlerde eksikliğini hissettirmedi.

Turnuva sonrası gerçekleştirilen kupa töreni; takımlar, antrenörler ve sporcuların alkışlanması ile sona erdi. 

KAYNAK: İHA

Bakmadan Geçme