3.Nilüfer Kupasında 2.Gün Sonuçlandı
Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Tesislerinde 3.Nilüfer Hentbol Turnuvası 2.günü oynanan Bursa Nilüfer Belediyespor B ile Mersin Hentbol Spor Kulübü arasında ki müsabaka ile tamamlandı.
Nilüfer Belediyesi Spor tesislerinde ki müsabakada heyecan üst seviyede idi. Müsabakanın ilk yarısında Nilüfer Belediyespor B takımı 15-13 önde iken, müsabakanın sonunda gülen taraf 33-32 ile Mersin Hentbol Spor Kulübü oldu.
Büyük bir mücadelenin yaşandığı günün ikinci maçında 100 kadar hentbol sever, hentbolcuları ayakta alkışladı.
Foto Galeri Eklenecektir…
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)