9-15 Mart Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri Belli Oldu!

9-15 Mart 2024 tarihlerindeki 2023-2024 sezonu Kadınlar Süper Lig, Erkekler Süper Lig, Kadınlar 1. Lig ve Erkekler 1. Lig müsabakalarının Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri belli oldu.

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) faaliyet programı kapsamında 9-15 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek 2023-2024 sezonu Kadınlar Süper Lig, Erkekler Süper Lig, Kadınlar 1. Lig ve Erkekler 1. Lig müsabakalarının hakem ve gözlemci görevlendirmeleri belirlendi.  İşte müsabaka programı...

Kadınlar Süper Lig 18. hafta müsabakaları:

9 Mart 2024 Cumartesi: Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü - Görele Belediyesi Spor Kulübü
Hakemler: Serdar Özen - Küntay Taşkın
Gözlemci: Seddi Çelik (Ankara Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu 18.00)

10 Mart 2024 Pazar: İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü - Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü
Hakemler: Gökhan Keskin - Orhan Keskin
Gözlemci: Satılmış Kavacıklı ( İzmir Celal Atik 16.00)

10 Mart 2024 Pazar: Konyaaltı Belediye Spor Kulübü - Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.
Hakemler: Y. Emre Kara - Ercan İnan
Gözlemci: Mehmet Kuril (Antalya Akdeniz Üniversitesi Mavi Spor Salonu 15.00)

11 Mart 2024 Pazartesi: Kastamonu Belediyesi Spor Kulübü - Bursa Büyükşehir Belediye SK
Hakemler: Özdemir Kaan Çınar - Hasan Kılıç
Gözlemci: Recep Karaçamoğlu (Kastamonu Merkez Spor Salonu 17.00)

13 Mart 2024 Çarşamba: Armada Praxis Yalıkavak Spor - Aksaray Belediye Spor Kulübü
Hakemler: Fuat Çam - İhsan Özkol
Gözlemci: Halil Kuşçuoğlu (Muğla Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu 17.00)

9-15 Mart Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri Belli Oldu!

Kadınlar 1. Lig A Grubu 17. Hafta Müsabakaları

10 Mart 2024 Pazar: İzmir Gençlik Merkezleri ve GSK Cent Koleji Spor Kulübü
Hakemler: Sitki Can Pekin - Osman Köse
Gözlemci: Osman Türkün (İzmir Serdar Yereli 14.00)

10 Mart 2024 Pazar: Eskişehir Hentbol SK Polatlı Belediyesi SK
Hakemler: Burak Öztürk - İbrahim Sabuncu
Gözlemci: Metin Tomsuk (Eskişehir Porsuk S.S 14.00)

10 Mart 2024 Pazar: Karaman Minik Atilim SK Eyüpsultan Bel. Göktürk HSK
Hakemler: Alper Başer - Zeki Can Akpınar
Gözlemci: Gürbüz Köksal (Karaman Merkez Spor Salonu 13.00)

9-15 Mart Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri Belli Oldu!

Kadınlar 1. Lig B Grubu 17. Hafta Müsabakaları

10 Mart 2024 Pazar: Samsun Hentbol SK Sivas Belediye SK
Hakemler: Murat Gedikli - Levent Ulaş Bilgi
Gözlemci: S. Cihan Aksoy (Samsun Atatürk Spor Salonu 15.00)

10 Mart 2024 Pazar: Kita Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hiz. GSK Kırşehir Bld GSK
Hakemler: İsmail Doğan - Deniz Öztürk
Gözlemci: Özgür Sağkal (Yozgat Rıza Kayaalp 13.00)

10 Mart 2024 Pazar: Ortahisar Bld. SK Hammer Jack Şahinbey Nurdağı HEM SK
Hakemler: Mesut Erdoğan - Muhammet Turan
Gözlemci: Meral Kıvanç (Trabzon Beşirli 13.00)

9-15 Mart Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri Belli Oldu!

Erkekler Süperlig 17. Hafta Müsabakaları

9 Mart 2024 Cumartesi: Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Nilüfer Belediyesi Spor Kulübü
Hakemler: Kürşat Kef - Mesut Ateş
Gözlemci: Yüksel Çalkuç (Sakarya Serdivan 15.00)

9 Mart 2024 Cumartesi: Rize Belediyespor Kulübü Beşiktaş Safi Çimento
Hakemler: Halil Kılıç - Hamza Sükan
Gözlemci: Mahmut Boyraz (Rize Yenişehir 13.00)

9 Mart 2024 Cumartesi: Köyceğiz Belediyesi Spor Kulübü Konya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Hakemler: Gökhan Adıgüzel - Ildeniz Kaygusuz
Gözlemci: Bülent Mert (Muğla Köyceğiz S.S. 14.00)

10 Mart 2024 Pazar: İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü
Hakemler: Arzu M. Demirel - Nilgün Acun
Gözlemci: Fırat Beyde (İzmir Celal Atik 18.00)

10 Mart 2024 Pazar: Spor Toto Spor Kulübü Trabzon Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Hakemler: Tuğba Ayyıldız - Fatma Arı
Gözlemci: Seddi Çelik (Ankara THF Prof.Dr. Yaşar Sevim 15.00)

9-15 Mart Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri Belli Oldu!

Erkekler 1. Lig B Grubu 18. Hafta Müsabakaları

10 Mart 2024 Pazar: 07 Gazi Spor Kulübü Sakarya Büyükşehir Bel. SK.
Hakemler: Fuat Çam - İhsan Özkol
Gözlemci: Şerafettin Önay (Antalya Döşemealtı S.S 17.00)

10 Mart 2024 Pazar: Karabük Yenişehir GSK Aydın PTT Spor Kulübü
Hakemler: İlhan Gencel - Serdar Demirdaş
Gözlemci: Erhan Acar (Karabük Yenimahalle 13.00)

10 Mart 2024 Pazar: DEPSAŞ Enerji AS Hentbol Eği.SK Mihaliççik Bld. SK.
Hakemler: Feyyaz Şen - Muhammet Ateş
Gözlemci: Zafer Karayazgan (Ankara THF Prof.Dr. Yaşar Sevim 17.00)

10 Mart 2024 Pazar: Zeytinburnu Irmak SK Göztepe Spor Kulübü
Hakemler: Okan Yurt - Abdulah Özdeniz
Gözlemci: Tarık Girgin (İstanbul Maltepe Müzahir Sille 15.00)

9-15 Mart Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri Belli Oldu!

9-15 Mart Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri Belli Oldu!

Bakmadan Geçme