- Haberler
- Dünya Hentbolu
- Beşiktaş Mogaz kötü başladı
Beşiktaş Mogaz kötü başladı
Velux EHF Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında Beşiktaş Mogaz, kendi evinde mağlup oldu.
HENTBOLHABER.NET – Siyah-Beyazlılar grubundaki ilk maçında Portekiz ekibi Sporting CP ile karşılaştı.
İzmit Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonunda oynanan müsabakada temsilcimiz salondan 26:30 mağlup ayrıldı.
Siyah – beyazlılar maça; Vrazalic, Pribak, Krsmancic, Tolga, Taner, Mijo ve Ramazan ile başladı. İlk dakikalara hızlı başlayan Portekiz temsilcisi Sporting oldu. İlk 3 dakika geride kaldığında Beşiktaş Mogaz 0:3 geri düştü. Beşiktaş Mogaz’ın ilk golü 4.dakika içinde Nuic’ten geldi. İlk 15 dakika geride kaldığında temsilcimiz 7:10 geride idi. İlk devrenin sonlarına doğru skorda dengeyi kuran temsilcimiz ilk yarıyı 16:17 geride kapadı.
HentbolHaber.Net (@hentbolhaber)’in paylaştığı bir gönderi ()
İkinci devrede karşılıklı goller ile başladı. Müsabakanın 38.dakikasına kadar önde olan Portekiz ekibi Sporting CP’yi Ramazan Döne’nin golü ile yakaladık ve skor 19:19 oldu. Temsilcimizde Pribak üst üste bulduğu şanslarını değerlendiremedi. Sporting, Portelo ve Kopco’nun golleri ile aradaki farkı tekrar ikiye çıkardı. Hücumda yakalamış olduğu şansları değerlendiremeyen temsilcimiz maçı 26:30 kaybetti.
Beşiktaş Mogaz HT %70 atak etkinliği ile maçı tamamlarken, Sporting CP %88 atak etkinliği ile daha iyi bir performans gösterdi.
Beşiktaş Mogaz, VELUX EHF Erkekler Şampiyonlar Ligi D Grubuna mağlubiyet ile başladı.
Foto: EHF
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)