Binen: “İyi bir başlangıç oldu”
Görele Belediyespor, Araç Belediyespor ile çıktığı ilk maçı galibiyet ile tamamladı.
ÖZGE UĞULU / HENTBOLHABER.NET – 35-30 biten maçın ardından Görele Belediyespor Başantrenörü Mehmet Ali Binen açıklamalarda bulundu. Hazırlık maçı oynayamamalarına rağmen iyi bir başlangıç olduğunu belirten Binen: “Daha önce de söylediğimiz gibi Araç Belediyespor tanıdığımız ve bildiğimiz bir takım değildi. Bizler de hazırlık maçı oynama şansı bulamamıştık. Takımımız maça ilk tutuk başladı fakat sonrasında maçı önde götürdük. Bu maçta genç oyunculara da şans verdik ve istediğimiz bir sonuçla bitti. İlk maçta 2 puan almak bizi mutlu etti” diyerek sevincini paylaştı.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)