Birol Ünsal’dan Açıklamalar
Hentbol Bayanlar Süper Ligi Ekiplerinden Muratpaşa Belediyespor Antrenörü Birol Ünsal , Kupa Galipleri Kupası ve Süper Lig hakkında açıklamalarda bulundu.
Muratpaşa Belediyespor Antrenörü Birol Ünsal yaptığı açıklamada : Her iki karşılaşmadan da galip gelerek bir üst tura yükseldikleri için mutlu olduklarını bildirdi. Karşılaşmalarda Portekiz Temsilcisi Juve Lis karşısında galip geldik. Bayanlar Kupa Galipleri Kupası 3. turunda Rusya temsilcisi Rostov-Don takımı ile karşılaşacağız. Artık o maça kadar ligde kayıpsız ilerlemek istiyoruz. Bize destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz " dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)