Burhaniye’de Hentbol Kursu Başladı
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Belediye Spor ücretsiz Hentbol Yaz Kursları’nı başlattı.
Atatürk Spor Salonu’nda başlayan kurslara 1999 ile 2005 doğumlu çocuklarkatılıyor. Belediye Başkanı Fikret Akova adına Belediye Meclis ÜyesiMasume Tuzkaya’nın katıldığı ilk çalışmalar da heyecan yaşandı.
AntrenörDeniz Erenoğlu tarafından yapılacak çalışmalara 1999 doğumlulardan, 2005doğumlulara kadar tüm öğrenciler katılabiliyor.
Belediye Başkanı FikretAkova’nın desteğiyle çalışmalara başlayan Deniz Erenoğlu, "Amacımız tümokullarda hentbol takımları kurup hentbolu yaygınlaştırmak veBurhaniyeli çocukların yaz aylarını sportif faaliyetlerle geçirmesinisağlamaktır Katılmak isteyenleri kurslara davet ediyoruz. Çalışmagünlerini Salı, Perşembe ve Cuma olarak belirledik. Çalışmalar saat14.00 de başlayacak" dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)