Bursa Büyükşehir Belediyespor, Mehmet Fatih Işık'a Emanet Edildi

Kadınlar Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor'da başantrenörlüğe tecrübeli isim Mehmet Fatih Işık getirildi.

Geçen sezon Kadınlar Hentbol Süper Ligi'nde ilk sezonunu yaşayan ve ligi 6. sırada tamamlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor, Merve Yılmaz'ın ayrılmasının ardından başantrenörlük pozisyonu için Mehmet Fatih Işık ile anlaşma sağladı. 

Tecrübeli antrenör, Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi'nde gerçekleşen törende, Kulüp Başkanı Muhammet Aydın'ın da katıldığı bir ortamda kendisini Bursa Büyükşehir Belediyespor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Mehmet Fatih Işık'a Emanet Edildi

Kulüp Başkanı Muhammet Aydın, "Hocamız uzun yıllar başarılı ekiplerde görev yaptı. Anlaşma her iki taraf için de hayırlı olsun. Kulübümüzün güzel bir sezon geçireceğine inanıyorum" şeklinde konuşarak Mehmet Fatih Işık'a güvenini dile getirdi. Mehmet Fatih Işık ise "Bursa Büyükşehir Belediyespor'da görev yapacağım için mutluyum. Bizlere güvenen başta başkanımız ve yönetim kurulumuzu mahcup etmeden başarılı bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum" dedi.

Daha önce uzun yıllar Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde Nilüfer Belediyespor'un başantrenörlüğünü yapan ve ardından Antalyaspor, Eskişehir Ormanspor ve Sakarya Büyükşehir Belediyespor gibi Süper Lig ekiplerinde görev alan Işık, geçtiğimiz sezon başında Kadınlar Hentbol Süper Ligi ekibi Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif AŞ'yi çalıştırmıştı. Ayrıca, Kongo Milli Takımı'nda da görev almıştı.Kadınlar Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor'da başantrenörlüğe tecrübeli isim Mehmet Fatih Işık getirildi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Mehmet Fatih Işık'a Emanet Edildi

Bakmadan Geçme