Çankaya’lı Bayanların Kadrosu Şekilleniyor
Hentbol Bayanlar Süper Liginde Çankaya Belediyesi Anka Spor’da kadro belli oluyor.
Birçok oyuncusunu kaybeden , EHF Kupasında bu sene mücadele edecek olan Çankaya Belediyesi Anka Spor ,geçen sezon kadrosunda bulunan Gülsün Sarıyel ,Jale Aslan ,Marta Krouska ,Şenay Özel, Gökçe Yorulmaz , Funda Taşırer ile sözleşme yenilerken , iki kaleci ve bir oyuncu transferine imza attı.
Kaleci olarak Yenimahalle Belediyesi Kaleci Öznur Müge Alp ve İzmir Büyükşehir Belediyespor’dan Kaleci Sezen Arslan’ı transfer eden Çankaya Belediyesi Anka Spor, Maltepe Belediyespor’dan da Sıdıka Kurban’ı transfer etti.
Hentbolhaber.Net muhabirine açıklamalarda bulunan antrenör Kıvanç Özcan : "İç tranferlerimizde çoğu oyuncumuzla anlaştık. İki yada üç yabancı oyuncu transfer etmek istiyoruz.. Ayrıca bir Türk oyuncu daha transfer edeceğiz. Gerekli çalışmalarımız devam ediyor. En iyi şekilde kadromuzu şekillendirmek istiyoruz."dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)