Çapraz, Onursal Başkan Oldu
Araç Belediyespor Yönetim Kurulu, Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkan Yardımcısı Bilgehan Çapraz’a onursal başkanlık unvanı verdi.
Araç Belediye Başkanı ve kulübün yönetim kurulu üyesi Mustafa Ayanoğlu,Çapraz’ın iş yerinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, takımlarınınkurulması ve sonraki süreçte büyük destek gördüklerini söyledi.
Çapraz’ın Kastamonu’da hentbolu en iyi bilen kişi olduğunuvurgulayan Ayanoğlu, "Bugün Kastamonu’da hentbol varsa, AraçBelediyespor Kastamonu’yu Süper Lig’de temsil ediyorsa, bunun tek sebebiÇapraz’dır. Kendisine teşekkür ediyorum. Katkılarından dolayı Çapraz’ıonursal başkan kabul ettik. Kendisi de bunu kabul ederse, bizi mutlueder" diye konuştu.
Çapraz ise sorumluluğunun arttığını, kulübe daha fazla yardımcıolmaya çalışacağını vurgulayarak, "Hiçbir şeyi yalnız yapmadım. İşiniçinde yalnızca ben yoktum, başkan, yönetim ve ekibimiz vardı. Ekipolmasa hiçbir şey olmaz" ifadesini kullandı.
Ayanoğlu, konuşmaların ardından Çapraz’a teşekkür plaketi verdi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)