• Haberler
  • Arşiv
  • Cemal Kütahya ve oğlu Çınar Kütahya’yı kaybettik

Cemal Kütahya ve oğlu Çınar Kütahya’yı kaybettik

Türkiye Hentbol Federasyonu, A Milli Erkek Takımı kaptanı Cemal Kütahya ile oğlu Çınar Kütahya’nın vefat ettiğini duyurdu.

HENTBOLHABER.NET – Türkiye Hentbol Federasyonu (THF), “asrın felaketi” olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerde, A Milli Erkek Takımı kaptanı Cemal Kütahya ile oğlu Çınar Kütahya’nın vefat ettiğini duyurdu.

Federasyonun sosyal medya hesabından, “Antakya’da yaşadığı evin enkazı altında kalan A Milli Erkek Hentbol Takımımızın kaptanı, canımız Cemal Kütahya’nın ve oğlu Çınar Kütahya’nın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.” paylaşımı yapıldı.

Cemal Kütahya ve oğlu Çınar Kütahya’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilenen açıklamada, “Ülkemizi yıllarca en üst seviyede başarıyla temsil eden Cemal Kütahya’nın ismini yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Ülkemize kattığın her şey için teşekkürler Cemal. Biz senden razıyız, seni unutmayacağız.” denildi.

Başımız Sağolsun…

Milli Takım kaptanımız Cemal Kütahya ve oğlu Çınar Kütahya’nın acı haberini almış bulunmaktayız.#CemalKütahya pic.twitter.com/U8prqvzge8

— Hentbolhaber.Net (@Hentbolhaber) February 13, 2023

Bakmadan Geçme