DEPSAŞ Haftayı Yenilgisiz Kapattı!
DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü Hentbol Takımı, Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Lig B Grubu'nda mücadelesine devam ediyor. Takım, son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla adından sıkça söz ettiriyor.
Haftanın maçında Zeytinburnu Irmak Spor Kulübü ile karşılaşan DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü, üstün bir performans sergileyerek rakibini 41-29'luk skorla mağlup etti. İlk yarıyı 19-15 önde tamamlayan takım, ikinci yarıda da sahadaki üstünlüğünü sürdürerek maçı 12 sayı farkla kazandı. Bu galibiyetle birlikte takım, üst üste 7. galibiyetini elde etti ve puanını 19’a çıkararak 2. sıradaki yerini korudu.
DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü, gelecek hafta Karlikit Karabük Yenişehir ile karşılaşacak. Takım, bu önemli mücadele öncesinde "güçlü takımımız ve bize inananların desteği ile her daim hazırız" mesajını verdi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)