Elazığ’da ikinci kez covid problemi
Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü’nde ikinci kez Covid-19 krizi yaşanıyor.
HENTBOLHABER.NET – Hentbol Kadınlar Süper Ligi 5. hafta Yenimahalle Belediyespor ile Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü maçı ileri bir tarihe ertelendi.
Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü’nde ikinci kez ortaya çıkan pandemi krizi bu haftaki müsabakalarının ertelenmesine sebep oldu. Daha önce takımda covid-19 testi pozitif çıkan ve tedavi görev hentbolcunun iyileştikten sonra ikinci kez pandemi krizi ile karşı karşıya kalması salgının boyutunu tekrar ortaya koydu. Ayrıca temasa bağlı olarak 8 sporcunun da izole hayata alındığı öğrenildi.
Süper Lig’de her hafta Covid testleri olarak kan testini değil, PCR testini yaptırdıklarını belirten Başantrenör İsmail Bayraktar, “Bizler takımımızın sağlığını önemsiyoruz. Gerekli tedbirleri alarak sporcumuzun tekrar tedavisini başlattık” dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)