Erkekler 1.Lig A Klasmanında İlk Hafta
Erkekler 1. Lig A Klasmanı'nda yeni sezon heyecanı bu hafta sonu başlayacak.
1. Hafta’nın ilk maçında, cumartesi günü saat 13.00’te, Kayseri Atatürk Spor Salonu’nda Kayseri Atlas Eğitim ile Konya Selçuklu Belediyespor karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı Haluk Dökmez – Berkan Dökmez hakem ikilisi yönetecek.
Pazar günü saat 13.00’te, Adana Yüreğir Spor Salonu’nda, Adana Çukobirlik ile Göztepe karşı karşıya gelecek. Maçı Mehmet Küntay Taşkın – İsmail Doğan hakem ikilisi yönetecek.
SİNOP EĞİTİM – AMASYA TAŞOVA MAÇI CANLI YAYIN PROGRAMINDA
Aynı gün ve aynı saatte Sinop K.Sami Paşa spor salonunda oynanacak Sinop Eğitimspor – Amasya Taşova YİBO müsabakasında, Cevdet Mertoğlu – Hasan Tiryaki hakem çifti görev yapacak. Bu müsabaka ÇAY TV’den naklen yayınlanacak.
Pazar günü saat 15.00’te, Ankara Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda oynanacak Ankara 06 Ater – Yıldız Teknik Üniversitesi müsabakasında, Recep Türe – Hasan Canel hakem ikilisi düdük çalacak.
A Klasman’da 1. Hafta’nın son maçında ise, Çarşamba günü saat 14.00’te, Bingöl Belediyesi ile Erzurum Atatürk Üniversitesi karşı karşıya gelecek. Bu maçı da Mahmut Boyraz – Ebubekir Boyraz hakem çifti yönetecek.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)