Erkekler Süper Ligi’nde 3. Hafta
Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde 3. hafta maçları Niğde , Trabzon , Ankara,İstanbul ve İzmir’de oynanacak olan müsabakalar ile devam edecek.
Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde büyük heyecan 3. Hafta maçlarıyla devam edecek. Maçların tamamı 6 Ekim Cumartesi günü oynanacak.
Aynı saatte Trabzonspor ile Kıbrıs Beşparmakspor takımları 19 Mayıs Spor Salonu’nda kozlarını paylaşacaklar. Bu müsabakada Yunis Tokmak – Serdar Özen düdük çalacak.
Yine saat 13.00’te Maliye Milli Piyango ile Antalyaspor arasında THF Spor Salonu’nda oynanacak maçı, Fırat Beyde – Hasan Kaygusuz ikilisi yönetecek.
Bu maçın hemen peşinden saat 15.00’te yine THF Spor Salonu’nda oynanacak Büyükşehir Belediye Ankaraspor – İstanbul Yeditepe maçını, Mesut Erdoğan – Muhammet Turan hakem ikilisi yönetecek.
Saat 15.30 Beşiktaş ile Ankara İl Özel İdare takımları arasında İstanbul Süleyman Seba Spor Salonu’nda oynanacak kritik mücadelede hakem olarak Murat Çelik – Cengiz Ömer çifti düdük çalacak.
Günün son maçında saat 18.00’de İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Mersin Hentbol takımları arasında Celal Atik Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmayı ise, Kürşad Erdoğan – İbrahim Özdeniz ikilisi yönetecek.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)