Fatih Işık ile sözleşme imzalandı

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde Ormanspor’da prensip olarak anlaşılan iş sadece resmiyete kalan Fatih Işık ile sözleşme imzalandı.

HENTBOLHABER.NET – İmza töreninde Başkanımız Recep Temel “Hocalarımızla geçen sezon güzel bir işe imza attık. Yakaladığımız başarıda Mehmet Fatih Işık hocamızın özverili çalışmaları gözardı edilemez ve ilk sezonumuzda bizi başarılara alıştırdı. Ayrıca Tolunay Hocamızda Fatih Hocamızla güzel bir uyum yakaladı. Bugün Antrenörler Günü ve bu özel günde imza attığımız için mutluyuz ve kendilerine başarılar diliyorum ”şeklinde konuştu.

Yardımcı Antrenör Tolunay Akalın’da imzaladı

Fatih Işık’ın yardımcılığını yapan Tolunay Akalın’da Ormanspor ile sözleşme yeniledi.

İmza sonrası Mehmet Fatih Işık “Gönüllere attığımız imzayı bu güzel günde kağıda döktük. Geçen sezon ki şampiyonluk sonrası başkanımız rotamızı Avrupa olarak belirledi. Hazırlıklarımızı yaptık ve hedefe konsantre olduk. Ayrıca tüm antrenör büyüklerim ve kardeşlerimin günü kutlu olsun.”şeklinde konuştu.

İmza sonrası Yardımcı Antrenör Tolunay Akalın ise “Geçen sezon Fatih Hocamızla güzel işlere vesile olduk. Önümüzdeki sezon hedef belli, çalışmalarımız bu hedefe ulaşmak için olacak. Yeniden bu ekipte olduğum için mutluyum , herkese sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum. Tüm antrenörlerimizin günü kutlu olsun.” şeklinde konuştu

Bakmadan Geçme