Galibiyet selfisi
Kastamonu Artsam Koleji SK’da Muğla Yalıkavak Belediyesi SK galibiyet sevinci yaşanıyor.
YILMAZ ACAR DAVUT/HENTBOLHABER.NET -Kastamonu Artsam Spor Kulübü yöneticileri, antrenörleri ve oyuncuları Muğla Yalıkavak Spor Kulübü galibiyeti sonrasında Atatürk Spor Salonu’nda galibiyet öz çekimi yaptılar. Muğla galibiyeti ardından son derece mutlu olan Artsam camiası, bu anı bu güzel fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirdi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)