Gaye Spor’da Hareketli Günler
Hentbol Bayanlar Süper Liginin Yeni Ekibi Gazete Yenimahalle Spor Kulübü (GAYE SPOR), transferde hareketli günler yaşıyor.
Kulübün Kurucusu ve Başkanı Savaş Şahin yapmış olduğu açıklamada: " Geçtiğimiz haftalarda kadromuza Gülay Türk’ü dahil ettik. Bugün iki dış transfere daha nokta koyduk. İzmir Konak Belediyesi’nde başarılı bir sezon geçiren kaleci Melek Biçer ve Yenimahalle Belediyesi’nden Nergiz Türkay ile sözleşme imzaladık.” dedi.
Teknik ekip ile açıklamalarda bulunan S.Şahin: " Antrenör Hasan Demireğen ile sözleşme yeniledik. Kaleci antrenörü olarak eski kalecilerden Nilüfer Bircan’ı teknik ekibimize dahil ettik." dedi.
Başkan Savaş Şahin ise son olarak şu sözleri söyledi. " Yeni oyuncularımız, teknik heyetimiz ile bu sezon ligde kalıcı bir ekip yaratmak istiyoruz. Önümüzdeki günlerde birkaç dış transfere daha imza atacağız. İç transferde de birçok oyuncumuz ile yolumuza devam edeceğiz." dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)