Gaye Spor’dan İki Transfer Daha
Hentbol Bayan Süper Ligi Ekiplerinden Gaye Spor’da transfer çalışmaları devam ediyor.
Gaye Spor Başkanı Savaş Şahin yapmış olduğu açıklamada:" Van Gençlik Spor Kulübü’nden Burçin Taşkara ve Konak Belediyesi’nden Seda Uyar ile sözleşme imzaladık. Her iki sporcunun transferi hem kulübümüze hem de Burçin ve Seda adına hayırlısı olsun. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki hafta herşey netlik kazanacak." dedi.
Seda Uyar yapmış olduğu açıklamada:" Transferimde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Gaye Spor’da olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah güzel bir sezon olur. İstediğimiz hedeflere ulaşırız."dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)