- Haberler
- Hentbol Kadınlar Süper Ligi
- Görele Belediyesi Yeni Sezon Oyuncularını Duyurdu
Görele Belediyesi Yeni Sezon Oyuncularını Duyurdu
Görele Belediyesi, 2024-2025 sezonu için sahada boy gösterecek oyuncularını duyurmaya başladı. İşte Görele Belediyesi'nin yeni kadrosu..
Görele Belediyespor, 2024-2025 sezonuna yönelik kadro oluşturma çalışmalarına başladı.
THF Kadınlar Süper Ligi Play-Off 5/6 Etabı sonunda ilk 5'i garantileyen Görele Belediyesi, Önümüzdeki yıl Avrupa Kupaları'na katılmaya hak kazandı. Takım yeni sezon için kadrosunda yer alacak oyuncularını duyurdu.
Takımın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalara göre Görele Belediyespor, kaptan Serpil Abdiloğlu, Ayşenur Kara, Şerife Tunç, Gülseren Günay, Arife Özdemir,Ecem Birben, İrem İnce ve Gizem Dilek ile sezona devam edecek.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)