Görele Belediyespor Başantrenörü Mehmet Ali Binen Takımdan Ayrıldı

Hentbol Kadınlar Süper Ligi ekibi Görele Belediyespor'un başantrenörü Mehmet Ali Binen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla takımdan ayrıldığını duyurdu.

Görele Belediyespor'un başında 6 yıl boyunca görev yapan Binen, başarılarla dolu geçen kariyerine veda etti.

Mehmet Ali Binen'in Veda Mesajı

Mehmet Ali Binen, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Teşekkürler Görele. 6 yıl boyunca hentbola destek veren herkese teşekkürler. 1. Lig'de şampiyonlukla başlayan serüvenimizi, Avrupa kupalarına katılarak taçlandırma şansı bulduk ve 250 genç kızımıza hayatlarını yönlendirme konusunda dokunmamıza vesile olduk."

Binen, Görele'ye gelmesini sağlayan Yusuf Ali Kurt'a, 2018-2022 sezonlarında Görele Belediye Başkanı Tolga Erener'e, 2022-2024 sezonlarında Görele Belediye Başkanı Ahmet Süleymanoğlu'na ve 2023-2024 sezonu sonunda Görele Belediye Başkanı Hasbi Dede'ye teşekkür etti.

Destekçiler ve Takım Arkadaşlarına Teşekkür

"6 sezon boyunca sevgili kulüp başkanımız kardeşim Cihan Somuncu ve eşi Özlem Somuncu'ya, tüm sponsorlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, Görele İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Dede'ye, tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederim. Ayrıca teknik ekipte destek veren Murat Bektaş, Levent Karadeniz, Ercan Ertuğrul, Mehmet Karadeniz ve Nurdan Geçgel'e, sağlık ekibinde bizimle çalışan Büşra Badaya, Rıdvan Türkeri ve ekibine, Abdullah Çınar'a, tüm beden eğitimi öğretmen arkadaşlarıma, tüm A takım ve altyapı sporcularımıza, spor salonundaki tüm görevli arkadaşlarıma, maç ayrımı yapmadan salonu her seferinde dolduran vefalı taraftarlarımıza ve velilerimize, yerel ve ulusal medya gruplarına teşekkür ediyorum."

Hoşça Kal Görele

Mehmet Ali Binen, açıklamasını şu sözlerle sonlandırdı: "Takıma ve şahsıma yılın her zamanında sosyal faaliyetlerimiz için plajını bize tahsis eden Ümit Nizamoğlu'na, her sıkıntımızda yanımızda olan kardeşim Murat Torun'a ve iyi günde kötü günde her daim yanımızda olan sevgili eşim Nilgün Binen'e teşekkür ediyorum. Hoşça kal Görele-Giresun."

Mehmet Ali Binen, Görele Belediyespor'da geçirdiği süre boyunca takımı başarıdan başarıya taşımış ve hentbol camiasında önemli bir yer edinmiştir.

Bakmadan Geçme