Hakan Günal’dan sosyal medya tepkisi
Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Hakan Günal, sosyal medya da yer alan paylaşımlara tepki gösterdi.
HENTBOLHABER.NET – Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün teknik patronu Hakan Günal, sosyal medyada milli takım oyuncularını, antrenörlerini ve idarecilerini suçlayıcı tarzda paylaşım yapan ve yorumlayanlar sebebiyle kendi sosyal medya hesaplarından açıklama yayınladı.
Hakan Günal açıklamalarında şunları kullandı:
“Hiç kimse bir makamı alt etmek için Milli Takım oyuncu, antrenör ve idarecilerini iftira atarak, belge sunmadan, ispat etmeden, karalamaya yargılamaya kalkışmasın. Birisiyle kavga etmek ya da onun yerine talip olmak istiyorsanız dürüstçe çıkar mücadelenizi yaparsınız. Milli Takımlar da görev almış her sporcu/antrenör ( Kadın/Erkek) ve idareci bu görevin sorumluluk bilincinde ve kutsiyetin farkındadır. Umarım bu iftirayı atanlar da farkına varırlar…”
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)