İbrahim Belet: 'Kupa, Kastamonu'ya çok yakıştı'

2022-2023 Hentbol Kadınlar Süper Liginin şampiyonu Kastamonu Belediyespor'un Başantrenörü İbrahim Belet açıklamalarda bulundu.

TUĞBA AKKESEN/HENTBOLHABER.NET- 2022-2023 Hentbol Kadınlar Süper Ligini şampiyonlukla kapatan Kastamonu Belediyesi Spor Kulübünün başantrenörü İbrahim Belet, açıklamalarda bulundu.

Belet, zorlu bir sezon geçirdiklerini; ancak onu da takım olarak beraber aştıklarını ifade ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Zorlu bir mücadele sonrasında şampiyon olduk. Çok zorluk yaşadık. Ben ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Beraber zoru başardık. Takımdan ayrılan sporcular oldu, sakatlanan sporcular oldu. Sakatlanan sporcular üzerinde Emine hocam ve Nilay hocamın emekleri çok büyüktür. 8 kişiyle bu işi başarmak zor. Bu noktada kondisyoner Orhan Şimşek hocam bu işi için çok emek harcadı. Aynı zamanda kulübüme çok teşekkür etmek istiyorum. Başkanlarıma teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. En önemlisi de buna inanan on bir sporcuya. Gerçekten çok büyük çaba sarf ettiler. Ben hepsine çok teşekkür ediyorum. Kastamonu bu başarıyı hak ediyor. Ben, Kastamonu hentbol takımına emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Kupa Kastamonu’ya tekrar yakıştı ve helal olsun. Kastamonu misyonunu edinmek ise zor. Herkes Kastamonu’dan şampiyonluk bekliyor. Camia bunu bekliyor, Kastamonu bunu bekliyor. Bu anlamda Ahmet Cevher gerçekten çok ciddi efor sarf ediyor ben ona da teşekkür ediyorum. Bunu karşılayabilmek için profesyonel bir yapı, emek ve çaba lazım. Bu da Kastamonu’da fazlasıyla var.”

Bakmadan Geçme