“İlk yarıyı lider olarak bitirmek isterdik”
Kadınlar Süper Lig’de devreyi liderin arkasından kapatan 1 puanla 3.sırada kapatan Muratpaşa Belediyesi SK antrenörü ilk yarıyı istedikleri yerde bitiremediklerini dile getirdi.
Ünsal, “Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü olarak liderin 1 puanla gerisindeyiz. Biz ilk yarıyı lider bitirmek isterdik ama olmadı. Dar bir kadro ile mücadele ediyoruz. İkinci devre daha iyi mücadele ederek istediğimizi elde etmeye çalışacağız. Daha çok maç var” dedi.
Transfer yapıp yapmayacaklarını sorduğumuzda ise Birol Ünsal, “Kesinlikle gündemimizde yabancı oyuncu transferi yok. Yani şartlarımıza uygun olursa olur. Daha çok Türk oyunculara yatırım yapmak istiyoruz. Görüştüğümüz kimse yok. Kesinlikle yabancı oyuncu arayışında olmayacağız”dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)