• Haberler
  • Milli takım
  • Kadın Milli Takım baş antrenörü Costică Buceschi açıklamalarda bulundu

Kadın Milli Takım baş antrenörü Costică Buceschi açıklamalarda bulundu

Kadın Milli Takım baş antrenörü Costică Buceschi, Akdeniz Oyunları öncesi İstanbul kampındaki son günde Görkem Erim'e konuştu.

GÖRKEM ERİM  / HENTBOLHABER.NET – Başantrenör Buceschi: “Ayın 14’ünde kampa başladık. Çok yoğun çalıştığımız güzel bir 10 gün geçirdik. Umuyorum ki yarın yola çıkacağımız Cezayir’de karşılaşacağımız her takıma karşı hazır olacağız” dedi.

Salonda takımın kendi arasında yaptığı antrenman maçı üzerine: “Antrenman maçında herkes kazanmak istiyor. Bunu görmek çok hoşuma gitti. 3 devre şeklinde oynadık ve devrelerin üçü de çok çekişmeli ve güzel geçti. Maçın bitiminde oldukça memnun hissettim çünkü kızlar sonuna kadar savaştı. Umuyorum ki resmi maçlarda da aynı mücadeleyi ve arzuyu göstereceğiz.” diye düşüncelerini belirtirken,  turnuvadaki hedef üzerine düşünceleri şöyle oldu:

“Tabii ki madalya istiyoruz, fakat öncelikle çok zorlu bir grubumuz var. Üç rakibimiz de Avrupa’dan. Bu kampta gördüklerimden sonra yarı finali görebileceğize ve madalya için mücadele etme şansını elde edeceğimize dair umutluyum.” dedi.

 

Bakmadan Geçme