- Haberler
- Dünya Hentbolu
- Kastamonu Belediyesi’ne zorlu rakipler
Kastamonu Belediyesi’ne zorlu rakipler
Türk Hentbol Tarihinde ilk kez Kadınlar EHF Kupası Grup Müsabakalarında mücadele edecek olan Kastamonu Belediyesi GSK’nın rakipleri belli oldu.
HENTBOLHABER.NET – Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası’nda Kastamonu Belediyespor’un rakipleri belli oldu. Kastamonu Belediyespor, C Grubu’nda Polonya, Danimarka ve Norveç ekipleriyle karşılaşacak.
Türk takımı, EHF’nin Viyana’daki merkezinde gerçekleştirilen kura çekimine 4. torbadan katıldı. Kastamonu Belediyespor grupta Vistal (Polonya), Viborg (Danimarka) ve Byasen Handball Elite (Norveç) takımlarıyla eşleşti.
İLK MAÇ 6-7 OCAK 2018
Kastamonu Belediyespor gruptaki ilk maçını 6 veya 7 Ocak 2018’de deplasmanda Viborg ile oynayacak.
Gruplarda son müsabakalar ise 10-11 Şubat 2018 tarihinde yapılacak. Dörder takımdan oluşan 4 grupta ilk 2 sırada yer alacak takımlar çeyrek finale yükselecek.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)