İzmir BB’nin antrenörleri belli oldu..

Hentbolda, Süper Lig’de mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bayan ve erkek takımlarının yeni antrenörleri belli oldu..

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, bayan ve erkek hentbol takımı antrenörleri Hikmet Vurgun ve Süreyya Işıldak’ın yerine Celal Gençoğlu ve Metin Parlak’ın göreve getirildiği bildirildi.

Haber

İzmir Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetimine teşekkür eden Bayan Hentbol Takımı antrenörü Celal Gençoğlu, şunları kaydetti:

”Yaklaşık 5 senedir bayan takımın yardımcı antrenörlüğü görevini yaptım. Takımı iyi tanıyorum. Hedefimiz ligi bitirebileceğimiz en iyi yerde sezonu noktalamak ve kulübümüzü Avrupa kupalarında temsil etmek olacaktır. Genç ve yetenekli bir kadromuz var. Bu kadromuzun üzerine bir kaç takviye ile daha güçlü bir duruma geleceğiz. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz.”

Öte yandan İzmir Büyükşehir Belediyespor Bayan Hentbol Takımı’nın,eski oyuncusu Gonca Nahcivanlı ile anlaşma sağladığı açıklandı.

Haber

-Metin Parlak-
Erkek Hentbol Takımı antrenörlüğünegetirilen Metin Parlak ise öncelikle kadroyu aynen korumak istediklerinibelirterek, ”Geçen sezonki performansın üzerine koyup AvrupaKupaları’na gitmeyi ve ligde de ilk 3’e girmek istiyoruz” dedi.

Öte yandan İzmir Büyükşehir Belediyespor Bayan ve Erkek Hentbol Takımlarının, yeni sezon çalışmalarına temmuz ayı sonunda başlayacakları bildirildi.

Bakmadan Geçme