Kırşehir Belediyesi GSK galibiyetten dolayı mutlu
Hentbol Kadınlar 1.Ligi B Grubunda ilk hafta maçları başladı ve galip gelen takımlardan biri Kırşehir Belediyesi GSK oldu.
HENTBOLHABER.NET – Kırşehir Belediyespor, kendi sahasında konuk ettiği Göktürk Spor Kulübünü 33-26 yenerek Kadınlar 1’inci Ligi’ne galibiyetle başladı.
Büyük bir heyecan sahne olacak Hentbol Kadınlar 1.Ligi ilk hafta maçları ile başladı. Ligde iddialı bir ekip konumunda bulunan Kırşehir Belediyesi GSK, konuk ettiği Göktürk Gençlik ve Spor Kulübü maçından 33-26 galip ayrılarak, lige galibiyet ile başlamanın sevincini yaşadı.
Müsabakada Kırşehir Belediyespor’da Berivan Kuş, 10 gol ile maçın en skorer ismi olurken, ilk hafta maçları sonunda Kırşehir Belediyesi GSK ikinci sırada yer aldı.
(Fotoğraflar: Salih HANÇER)
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)