- Haberler
- Hentbol Altyapı
- Kırşehir’de heyecan başladı
Kırşehir’de heyecan başladı
Kırşehir’de, okul sporları faaliyetleri hentbol maçları ile başladı.
İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 2015-2016 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri, genç erkekler karşılaşmalarıyla start aldı.
Aşık Paşa Spor Salonu’nda İl Müdürlüğü’nün koordinesinde ilk gün müsabakaları yapıldı. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Ahi Evran Lisesi karşılaştı. Maçı 20-13’lük skorla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazandı. Günün ikinci maçında, Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Lisesi, Kırşehir Lisesi’ni 3-18’lik skorla yenmeşi başardı.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)