Konyaaltı Belediyesi SK yeni sezona hazır

Konyaaltı Belediyesi yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürürken, takım olarak 12 Eylül Pazar günü oynayacakları İzmir maçına ve Kadınlar Süper Ligi'ne hazır olduklarını dile getirdiler.

ÖZGE UĞULU / HENTBOLHABER.NET – Geçen sezon Kadınlar Süper Ligi’nde ilk kez mücadele eden Konyaaltı Belediyesi yeni transferlerle sezona iddialı başlamak istiyor. Yaptıkları transferlerle takımın kadro derinliğini artırdıklarını ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Mavi Kelebekler’in bu yıl ligi domine edeceğini belirtti. Yeni sezon hazırlıklarını günde çift antrenmanlarla sürdüren Mavi Kelebekler, 12 Ağustos Pazar günü İzmir Büyükşehir Belediyespor ile evinde sezonun ilk maçına çıkacak.

TAKIMIMIZA GÜVENİYORUM

Konyaaltı Belediyesi olarak başarılı bir sezon geçirmek istediklerini belirten Başkan Esen, ‘’Yeni transferlerimizle birlikte iyi bir takım ortaya çıkardık. Takımımıza güveniyoruz. Teknik ekibimiz ve oyuncularımızın bu sezon bizlere keyifli maçlar seyrettireceğine inancımız tam. Sezonun ilk maçında, İzmir Büyükşehir Belediyesi karşısında takımımıza başarılar diliyorum’’ dedi.

İLK MAÇ PAZAR GÜNÜ

Konyaaltı Belediyesi olarak ligdeki hedeflerinin üst sıralar olduğunu kaydeden Konyaaltı Belediyesi Antrenörü Birol Ünsal, ligde Antalya’yı temsil etmek istedikleri gibi Avrupa’da da Türkiye’yi temsil etmek istediklerini belirtti. Mavi Kelebekler ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü arasındaki karşılaşma 12 Eylül Pazar günü Akdeniz Üniversitesi Mavi Spor Salonu’nda saat 14:30’da oynanacak.

 

 

Bakmadan Geçme