Konyaaltı Belediyespor galibiyete inanıyor
Hentbol Kadınlar Süper Ligi'nde mücadele eden Konyaaltı Belediyespor, deplasmanda karşılaşacağı Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü maçından galip gelerek, galibiyet serisini 3 maça çıkarmak istiyor.
HENTBOLHABER.NET –Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü, Konyaaltı Belediyespor maçı 13 Şubat Cumartesi günü Elazığ Yakup Kılıç Spor Salonu’nda oynanacak. Saat 13.00’te başlayacak karşılaşmayı Mahmut Boyraz ve Ebubekir Boyraz ikilisi yönetecek.
Konyaaltı Belediyesi Başantrenörü Birol Ünsal, takıma inandıklarını belirterek, “Ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yaptık. İki önemli galibiyet aldık. Elazığ maçında galip gelerek, aldığımız galibiyetlerin daha anlamlı olmasını istiyoruz. Takımımız güzel bir birliktelik ve atmosfer yakaladı. Elazığ maçında da bunu sürdürmek istiyoruz. Konyaaltı’na galibiyetle döneceğiz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)