- Haberler
- Plaj Hentbolu
- Köyceğiz'de tarihler belli oldu
Köyceğiz'de tarihler belli oldu
21. Köyceğiz Prof. Dr. Yaşar Sevim Plaj Hentbolu turnuvasının tarihleri açıklandı.
HENTBOLHABER.NET – Köyceğiz bugün gerçekleştirilen toplantının ardından 21. Köyceğiz Prof. Dr. Yaşar Sevim Plaj Hentbolu Turnuvası’nın tarihleri belli oldu.
21. Köyceğiz Prof. Dr. Yaşar Sevim Plaj Hentbolu turnuvası 25-29 Haziran 2018 tarhleri arasında organize edilecek.
Bugün yapılan toplantıya Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu, Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nadi Pirci, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer, TÜSF Genel Sekreteri Erdoğan Çelebi, Hentbol Federasyonu Kadın A Milli Takım Antrenörü Serdar Eler ve Köyceğiz Belediyesi Spor Kulübü antrenörü Kenan Engin katıldı.
Aynı zamanda Köyceğiz’de 21. düzenlenecek olan turnuvanın Uluslararası olması içinde kararlar alındığı bildirildi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)