Mansur Yavaş, Ego Spor’un başarıları ile mutlu
Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nin şampiyonu Ankara EGO Spor Kulübü, kupasını bugün havaya kaldırdı.
Kadınlar 1. Lig’de bitime 1 hafta kala A.B.B. Ego Spor, THF spor salonunda Ordu Gençlerbirliği’ni ağırladı. Maçı 56-19 kazanan Başkent ekibi ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu garantilerken, Süper Lige yükseldi.
İki sezon boyunca yenilgisiz tüm maçlarını kazanan ve Süper Lige çıkmaya hak kazanan A.B.B EGO Spor, kupasını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş‘ın elinden aldı.
Mansur Yavaş, “Ankara’yı ve Kulübümüzü en iyi şekilde temsil eden takımımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bundan sonraki süreçte ve Süper Lig’de her zaman yanınızdayım” diyerek desteğini yineledi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)