Margenç Galibiyet Serisine Devam Ediyor
2.Ligte Mücadele Eden Margenç Hentbol Takımı, 1.Lig yolunda emin adımlarla yürüyor.
Margenç Hentbol Takımı geçen hafta 2. Lig Elazığ deplasmanından aldığı galibiyetten sonra bu hafta da evinde ağırladığı güçlü Erzurum Yakutiye Gençlik ve SK takımını 35-31 skorla sahadan galip gelmeyi başardı.
Grubun diğer iki takımı Diyarbakır ve Malatya mücadelesinin berabere bitmesi ile Margenç Hentbol Takımı 1. Lig yolunda büyük bir avantaj elde etti.
Takım Antrenörü Murat Dur, " Oyuncularımın göstermiş olduğu üstün performansından dolayı onları kutluyorum. Bizi tribünden destekleyen seyircilerimizi yürekten teşekkür ederim. 1. Lig yolunda emin adımlarla giden bir Mardin Hentbol takımımız var. Herkesin bu takıma sahip çıkması gerekir " dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)