Mavi Kelebekler hazırlık maçlarını tamamladı

Mavi Kelebekler, sezon öncesi çalışmalarına hazırlık maçları ile devam etti.

HENTBOLHABER.NET – Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yaptığı hazırlık maçlarıyla yeni sezon çalışmalarını tamamladı.

İzmir’in ev sahipliğinde hazırlık maçlarına katılan, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile iki müsabaka oynayan Konyaaltı Belediyespor,  iki maçta da sergilediği performans ile teknik heyeti memnun etti.

Avrupa ve Türkiye’de oynanacak maçları düşünerek kadro derinliğini artırdıklarını söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Mavi Kelebekler’e güvendiğini belirtti. Sezona, hafta sonu Kastamonu Belediyesi GSK ile oynayacakları Süper Kupa ile başlayacaklarını ifade eden Esen, Antalya’yı hem Türkiye’de hem de Avrupa’da temsil edecek olmanın gururunu yaşadığını dile getirdi.

4 KUPAYI DA ALACAK GÜÇTEYİZ

2022-2023 sezonu öncesinde iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Başantrenörü Birol Ünsal, takımın ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu söyledi. Yaptıkları hazırlık maçları ile takımın artı ve eksilerini tespit ettiklerini ifade eden Ünsal, yeni sezona büyük bir istek ve enerji ile başlayacaklarını vurguladı. Süper Lig’de başarılı 2 yılı geride bıraktıklarını belirten Ünsal, bu yıl daha sert ve mücadeleyi son saniyelere kadar bırakmayan bir takım oluşturduklarını dile getirdi. Süper Kupa, Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve Süper Ligi kupası olmak üzere 4 kupayı da alacak güçte olduklarını vurgulayan Ünsal, oynayacakları her maça ayrı hazırlanacaklarını dile getirdi.

 

Bakmadan Geçme