• Haberler
  • 1. Lig
  • Mehmet Ersoy: “Yeni başarılara imza atmak istiyoruz”

Mehmet Ersoy: “Yeni başarılara imza atmak istiyoruz”

Hentbol Kadınlar 2.Lig Play-Off müsabakalarından lider çıkan ve gelecek sezon Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanan İzmir Gençlik Hizmetleri ve GSK Başkanı Mehmet Ersoy açıklamalarda bulundu.

HENTBOLHABER.NET – Hentbol Kadınlar 2.Lig Play-Off müsabakalarından lider çıkan ve gelecek sezon Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanan İzmir Gençlik Hizmetleri ve GSK Başkanı Mehmet Ersoy, yeni başarılara imza atmak istediklerini dile getirdi.

Ersoy, Hentbolhaber.Net’e yapmış olduğu açıklamada:

“İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığı görevini yaklaşık 3 ay önce devraldım. Bu 3 ay içerisinde takımımıza elimizden geldiğince destek vermeye çalıştık. Kısa zaman içinde de yönetim, antrenör ve sporcularımızla güzel bir uyum yakaladık. Sporcularımıza ve antrenörlerimize güvenimizin tam olduğunu her zaman ifade ettik. Onlarda bıkmadan, usanmadan, yüksek bir motivasyonla çalışmalarına devam ettiler ve play Off mücadelelerinde çıktıkları 3 maçı da kazanarak kupayı hak ettiler ve 1. Lig’e yükselmeye hak kazandılar. Bu durumu gençlerimiz, sporcularımız İçin çok güzel bir hikayenin başlangıcı olarak görüyorum. Gelecek sezon da takımımıza yönetim olarak tam destek verip yeni başarılara imza atmak istiyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber

Yıldız Milli Takıma 3 sporcu

07-15 Ağustos 2021 tarihlerinde Litvanya’nın Klaipeda şehrinde düzenlenecek olan 2021- Yıldız Kadın 17-Yaş Avrupa Şampiyonasına (2. Klasman) hazırlanan Milli Takımımız aday kadrosunda İzgem’den 3 sporcu ve antrenör Murat Örerel yer alıyor.

İzgem’de başarılı performans gösteren Sena Şentürk, Sena Saruhanoğlu, Esra Çetkin ve antrenör Murat Örerel Ankara’da kampta yer alıyorlar.

Bakmadan Geçme