Mercedes-Benz Türk, yeniden A Milli hentbol takımlarımızın yanında

Mercedes-Benz Türk, Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımları'nın resmi ulaşım sponsoru olmaya devam edecek.

Mercedes-Benz Türk, yeniden A Milli hentbol takımlarımızın yanında
TAKİP ET Google News ile Takip Et

TUĞBA AKKESEN/HENTBOLHABER.NET- Sporcular için özel olarak tasarlanan Mercedes-Benz otobüs, yeni anlaşma doğrultusunda 2024 yılı sonuna kadar A milli kadın ve erkek hentbol takımlarını yeni zaferlere taşımaya devam edecek.

Mercedes-Benz Türk, Türkiye Hentbol Federasyonu ile 2022 yılında imzaladığı resmi ulaşım sponsorluğu anlaşmasını yeniledi.

Sponsorluk kapsamında sporcuların ihtiyaç, konfor ve güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak şekilde tasarlanan Mercedes-Benz otobüs, 2024 yılı sonuna kadar #Hentbolİçin diyen kadın ve erkek milli takımlarını yeni zaferlere taşımaya devam edecek.

Sosyal fayda çalışmalarında mottosunu eğitimin, eşitliğin, kültür sanatın ve sporun #daimayanında olarak belirleyen Mercedes-Benz Türk, mevcut sponsorluk anlaşmalarını yenileyerek bu alandaki desteğini sürdüreceğini açıkladı.

Cumhuriyetin 100. Yılına özel olarak yaptığı çalışmalarla da göz dolduran Mercedes-Benz Türk, Türk sporunu daha ileriye taşıma hedefi ile başta hentbol olmak üzere farklı branşlarda spora olan desteğini önümüzdeki dönemlerde de sürdürmeye devam edecek.

 

Bakmadan Geçme