- Haberler
- Hentbol Altyapı
- Mersin Cumhuriyet Kupasının sahibi Spor Lisesi
Mersin Cumhuriyet Kupasının sahibi Spor Lisesi
Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıl dönümü sebebiyle düzenlenen Liseler arası Cumhuriyet Kupası’nın sahibi Spor Lisesi oldu.
19-27 Ekim 2015 Tarihleri arasında Mersin Gençlik hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Seyfi Alanya Spor Salonunda düzenlenen 7 erkek ve 4 kız okul takımının mücadele ettiği Liseler arası Hentbol turnuvasında Cumhuriyet Kupası Spor Lisesi’nin oldu.
Spor Lisesi ve Zeytinli Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında yapılan erkekler Final mücadelesinin ardından yapılan kupa töreninde dereceye giren okul takımlarına kupa ve madalyaları Türkiye Hentbol Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Mehtap Şimşek, Seyfi Alanya Spor Salonu Tesis Amiri Nesimi Sarı, Zeytinli Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman Çınar, Zeytinli Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Büşra Gökçe Baykal, Zeytinli Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ali Tiran tarafından verildi.
Erkekler
1. Spor Lisesi
2. Zeytinli Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Nihal Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kızlar
1. Spor Lisesi
2. Zeytinli Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Nihal Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)