Mersin Hentbol, Nilüfer Kupasına Katılıyor
Nilüfer Turnuvası’na katılmaya hazırlanan Erkekler Süper Ligi takımlarından Mersin Hentbol, turnuva sayesinde takımdaki uyumu artırmak istiyor.
Kulübün Sportif Direktörü Osman Özoğlu yaptığı açıklamada, yeni sezona yeni bir teknik heyetle başlayacaklarını hatırlattı.
Takım olarak kadroda da önemli değişikliklere gittiklerini ifade eden Özoğlu, geride kalan 20 günlük sürede verimli bir hazırlık süreci yaşadıklarını vurguladı.
Özoğlu, 4-7 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Nilüfer Turnuvasına katılacaklarını belirterek, "Bu turnuva bizim için çok iyi olacak. Bir anlamda takımın ne durumda olduğunu görmüş olacağız. Ayrıca bu turnuva sayesinde takımdaki uyumu da artırmaya çalışacağız. Turnuvanın ardından son hazırlıklarımızı yapıp lige hazır hale geleceğiz" diye konuştu.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)