Merve Erbektaş'tan Kastamonu'ya O Sözlerle Veda Etti

Hentbol Kadınlar Süper Ligi'nde yer alan Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde forma giyen kaleci Merve Erbektaş, kariyerine Romanya'da devam edecek. Erbektaş, 'Kastamonu'ya sonsuz teşekkürler' sözleriyle veda etti.

Hentbol Kadınlar Süper Ligi'nde yarışan Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde kaleci Merve Erbektaş, takımdan ayrıldığını hentbolhaber.net olarak duyurmuştuk.

Kastamonu Belediyespor'da şampiyonluklar yaşayan 28 yaşındaki deneyimli kaleci, gelecek sezon Romanya'da CSM Slatina-Hentbol takımında forma giyecek.

'Sonsuz Teşekkür Ediyorum'

Erbektaş, ayrılığının ardından yaptığı açıklamada, "Kastamonu'da 4 sezon geçirdim. Kupa ve madalyalar kazandım. Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ilk ve tek Türk kadın hentbol takımının bir parçası oldum, bu fırsatı yakaladım. Bu süreçte bana destek olan, yardımcı olan Bülent başkanıma, Kulüp Menajerimiz Ahmet Cevher'e, antrenörlerimize, teknik ekibimize, takım arkadaşlarıma, Kastamonu halkına sonsuz teşekkür ediyorum." dedi.

'Türkiye'ye Veda, Romanya'ya Merhaba'

Erbektaş sözlerine şöyle devam etti: "Şimdi yeni bir maceraya başlayacağım. Kariyerimi Avrupa hentbolunun yükselen değeri Romanya'da sürdüreceğim. Umarım bu yeni başlangıç daha güzel günlerin kapısını aralayacak. Bunun için mutlu ve heyecanlıyım. Güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. Kastamonu'ya, Türkiye'ye veda, Slatina'ya ve Romanya'ya merhaba..."


 

Bakmadan Geçme