Mesut Çebi, Türk Hava Yolları'nın Sponsorluğu İçin Çaba Harcadı!

Beşiktaş Safi Çimento Hentbol Şube Sorumlusu Mesut Çebi, Türk Hava Yolları yönetimi ile Avrupa Hentbol Federasyonu ile arasında köprü kurmak için çaba harcadığını belirtti.

Türk hentbolunun sevilen ve ilgi ile takip edilen Hentbolda Hafta Ortası'nda, Beşiktaş Safi Çimento Hentbol Şube Sorumlusu Mesut Çebi konuk oldu.

Oyuncu olarak başlayan sporculuk kariyerinden, yöneticiliğine kadar bir çok noktada deneyime sahip olan Mesut Çebi, Beşiktaş Safi Çimento'nun HDI Sigorta Türkiye Kupası zaferini, EHF ile olan ilişkilerini, gelecek sezon planlarımına kadar bir çok noktada düşüncelerini dile getirdir.

Programda ön plana çıkan konulardan biri Mesut Çebi'nin Türk Hava Yolları ile Avrupa Hentbol Federasyonu'nu aynı ortak noktada birleştirme arzusu idi.

Beşiktaş ve yönetiminde yer aldığı zaman içerisinde Türkiye Hentbol Federasyonu'na sponsorluk katkıları ile ön plana çıkan Çebi, Türk Hava Yolları'nın Avrupa Hentbol Federasyonu organizasyonlarına sponsor olabilmesi için görüşmeler gerçekleştirdiği belirtti.

İşte Mesut Çebi'nin sponsorluk görüşmesinin ayrıntıları:

 

Bakmadan Geçme