- Haberler
- Hentbol Altyapı
- Milas, Hentbolcu fabrikası oldu
Milas, Hentbolcu fabrikası oldu
Altı aylık geçmişi olan Muğla Milas Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye 5.si oldu.
HENTBOLHABER.NET – 150 kişilik sporcu topluluğu ile çalışmalarını sürdüren Tuğçe Handan Demirel, gençlik haftasında da 9 takımla Milas’ta turnuva düzenlediklerini ve bu organizasyon sonucu birçok yeni yeteneği keşfettikleri ifade etti.
Başta Gençlik Spor İl Müdürü Bekir Çeker ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy’un destekleri sayesinde çalışmalarını sürdüren Gençlik ve Spor Kulübü, Amasya’da düzenlenen ve ilk defa turnuva tecrübesi yaşayan sporcularla Türkiye 5.si oldu.
Tuğçe Handan Demirel hedeflerinin milli takımların altyapısına sporcu yetiştirmek olduğunu ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini aktardı.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)