Milliler, İran ile Oynadığı İkinci Maçı da Kazandı

Ankara'da hazırlık kampını sürdüren A Milli Erkek Hentbol Takımı, İran Milli Takımı ile yaptığı ikinci özel maçı da 31-30 kazandı.

Ankara THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda gerçekleşen maçın ilk yarısı, İran Milli Takımı'nın 14-13'lük üstünlüğüyle sonuçlandı. Aynı salonda oynanan ilk hazırlık maçını ise Milli Takımımız 28-26 kazanmıştı.

Başantrenör Daniel Gordo Rios yönetiminde, 16 Haziran 2024 tarihine kadar çalışmalarını Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda sürdürecek olan Milli Takım kadrosunda 19 oyuncu bulunuyor.

A Milli Erkek Hentbol Takımı Hazırlık Kamp kadrosu:

Kaleci: Taner Günay, Yunus Özmusul, Ata Yetkinoğlu
Sol Kanat: Samet Kanberoğlu, Oğulcan Güney
Sol Oyun Kurucu: Doruk Pehlivan, Baran Nalbantoğlu, Sadık Emre Herseklioğlu
Orta Oyun Kurucu: Ali Emre Babacan, Halil İbrahim Öztürk, Onur Ersin
Sağ Oyun Kurucu: Durmuş Ali Tınkır, Ramazan Döne, Eyüp Arda Yıldız, Ömür Pehlivan
Sağ Kanat: Barış Buğday, Görkem Biçer
Pivot: Koray Ayar, Alper Aydın

Teknik Kadro: Bora Serter (İdari Menajer), Daniel Gordo Rios (Başantrenör), Yasin Yüzbaşıoğlu (Yardıncı Antrenör), İbrahim Demir (Kaleci Antrenörü), Fuat Yüksel (Fizyoterapist), Muhammet Çağlayan (Masör), Yağız Erkovan (Asistan Menajer)
Milliler, İran ile Oynadığı İkinci Maçı da KazandıMilliler, İran ile Oynadığı İkinci Maçı da KazandıMilliler, İran ile Oynadığı İkinci Maçı da KazandıMilliler, İran ile Oynadığı İkinci Maçı da KazandıMilliler, İran ile Oynadığı İkinci Maçı da Kazandı

Bakmadan Geçme