- Haberler
- Röportajlar
- “Mücadeleci Ruhumuzla Kazandık”
“Mücadeleci Ruhumuzla Kazandık”
BB Ankaraspor’un Antrenörü Zeki Polat, maçtan hemen sonra Hentbolhaber.Net muhabirine özel açıklamalarda bulundu.
Polat, "Beşiktaş’ın çok iyi bir takım olduğunu biliyoruz ve bizde iyi bir takımız. Teknik ekip olarak bütün haftayı Beşiktaş’ın maç videolarını izleyerek ,analiz ederek geçirdik. Daha sonra idmanlarda da ekibime bu taktikleri uygulattık, iyi bir hazırlık süreci sonucunda sahada mücadele ederek maçı kazanmasını bildik.
Müsabaka boyunca taktiksel olarak iyi işler yaptık. Gerçekten sahada mücadele eden 16 altın adam sahaya mücadeleci ruhlarını koyduları ve iyi mücadele ederek maçı kazanmasını bildik. NTVSPOR ekranlarından da hentbol severlerin güzel bir maç izlediğini düşünüyorum."dedi.
Zeki Polat son olarak , "İstanbul’da oynayacağımız maçlarıda kazanarak Türkiye Kupasında ki başarımızın tesadüf olmadığını vurgulayarak seride 3-0 kazarak kupaya uzanmak istiyoruz."dedi.
Diğer Haberleri Okumak İçin Aşağıdaki Linklere Tıklayınız…
"İkinci Kupayı Kaldırmak İstiyoruz"
"Maçı Hak Eden Taraf Kazandı"
BB Ankaraspor 23 – 22 Beşiktaş
BB Ankaraspor Bir Adım Öne Geçti
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)