Ömer Savaş, Azize Belediyesi Termal SK’da
Erkekler 1.Ligi’n yeni ekibi Aziziye Termal Spor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ediyor.
HENTBOLHABER.NET – Erkekler 1.Ligi’nde mücadele edecek olan ve kadrosuna tecrübeli isimleri dahil etmek için çaba harcayan Aziziye Belediyesi Termal Spor Kulübü, Genç Belediye Başkanları ve Spor Kulübü Başkanı ile çalışmalarını sürdürüyor.
Geçen sezon Kayseri Rainbow SK’da oynayan tecrübeli isim Ömer Savaş’ı kadrosuna dahil eden Erzurum ekibi, birçok sürpriz transfere de imza atamaya hazırlanıyor.
Kulüp Başkanı Abdullah Gülakar, “Ömer Savaş gibi tecrübeli bir ismi kadromuza dahil ettiğimiz için mutluyum. Belediye Başkanımız Sayın Muhammed Cevdet ORHAN’ın katkıları ile Kulübümüzün Süper Lig’de olması için ne gerekiyorsa yapacağız. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. İlerleyen günlerde açıklamalarımız olacaktır”dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)