Pazarspor Hentbol’de Dörtlü İmza
Bayanlar Birinci Hentbol Ligi takımlarından Pazarspor, daha önce prensipte anlaşmaya vardığı 4 sporcu ile sözleşme imzaladı.
Pazarspor Bayanlar Hentbol Takımı, Birinci Lig’deki ikinci yılında2013-2014 sezonunda güçlü bir takım kurmak amacıyla transferlerinisürdürüyor.
Mavi-beyazlılar, Arhavi Belediyespor Kulübü’nden Emel Aydın, VanBelediyespor Kulübü’nden Tuğba Karakuş, Nazan Cömert ve Merve Bozlar ilebirer yıllık sözleşme imzaladı.
Kulüp Genel Sekreteri Doğan İnce, takım çalıştırıcısı Fatma Badoğluve yardımcı hoca Dinçer Engin’inde hazır bulunduğu kulüp binasındakiimza töreninde konuşan Pazarspor Bayan Hentbol Takımı sorumlusu AhmetTopaloğlu, ligde iddialı bir takım olmak istediklerini belirterek, “Busezon ligdeki ikinci yılımız, geçen yıla oranla daha profesyonel hareketedeceğiz. Daha çok takımla mücadele edeceğiz ve daha fazla uzakdeplasmanlara çıkacağız. İdari ve teknik kadroyla bu yıl Pazarsporhedefine ulaşacaktır. Yeni transferlerin iyi birer seçim olduğunainanıyorum” ifadesini kullandı.
Yeni Transferler ise Pazarspor forması altında başarılı olacaklarınainandıklarını belirterek, yeni takımlarında şampiyonluk yaşamakistediklerini söyledi.
Resimler: Pazarspor
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)