Rüştü Şahin: “Hedeflerimizi yakaladığımız bir birinci devre oldu”
Genç Uşak SK Antrenörü Rüştü Şahin Hentbolhaber.Net’e ligin ilk yarısının değerlendirmesini yaptı.
MELİS AVCI/HENTBOLHABER.NET – Genç Uşak SK Antrenörü Rüştü Şahin ligin ilk devresindeki sonuçtan memnun olduğunu belirterek “Bu sene yeni kurulan bir takımız, hedefimiz ligde kalıcı olmak. Bunun için sınırlı bir bütçeyle bir kadro kurduk. Sınırlı kadromuza rağmen ligin ilk yarısını 6. sırada bitirdik. Bizim hedefimizde buydu ve hedefimizi gerçekleştirdik. Amacım ikinci yarıyı da bu şekilde ligin orta sıralarında bitirmek. Önümüzdeki yıl daha iyi bir kadro, daha iyi şartlarda takım olarak devam etmek istiyoruz. Umarım gerçekleştiririz. Bizim açımızdan hedeflerimizi yakaladığımız bir birinci devre oldu” dedi.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)