Rüştü Şahin “İlk galibiyetimizi almak istiyoruz”
Kadınlar Süper Lig’in 3. haftasında yarın Muratpaşa Belediyesi SK ile karşılaşacak Genç Uşakspor’un antrenörü Rüştü Şahin, ligdeki ilk galibiyetlerini almak istediklerini söyledi.
Rüştü Şahin, yarınki rakipleri Muratpaşa Belediyespor ile deplasmanda yapacakları maçın zorlu geçeceğini kaydetti.
Geçen sezon ligi ikinci sırada bitiren rakiplerinin, Avrupa kupalarında da mücadele ettiğini belirten Şahin, “Bizden çok güçlü bir ekiple oynayacağız. Bu yıl da sezona iyi başladılar, iki maçlarını da kazandılar. Yeni bir ekibiz ancak ligdeki ilk galibiyetimizi almak istiyoruz” diye konuştu.
Rüştü Şahin, Muratpaşa Belediyespor maçı öncesi takımda Zorana ve Mesude’nin sakatlıklarının sürdüğünü sözlerine ekledi.
Muratpaşa Belediyespor ile Genç Uşakspor yarın saat 15.00’te Antalya Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.
Bakmadan Geçme
![Süper Lig Hedefindeki Kepez Belediyesi, KKTC Milli Takımı ile 1. Lig Provası Yaptı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/super-lig-hedefindeki-kepez-be_1721565629_ZRz9j5.jpg)
![Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/disiplin-kurulu-kararlari-acik_1721481135_xDLlo9.jpg)
![Serdar Seymen'den Yeni Sezona Dair Açıklamalar](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-seymen-den-yeni-sezona-_1721469956_XyrckD.jpg)
![Hentbol U20 Erkek Milli Takımı Litvanya'yı 35-34 yendi](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/hentbol-u20-erkek-milli-takimi_1721453744_JgGfBT.jpg)
![Milli Hentbolcu İlkan Keleşoğlu Romanya'ya Transfer Oldu](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/milli-hentbolcu-ilkan-kelesogl_1721379277_AGJzF6.jpg)
![Serdar Eler: 'Avrupa Ligi, Bizim Açımızdan Zor Bir Kura Oldu'](https://i.hentbolhaber.net/c/90/832x468/s/dosya/haber/serdar-eler-avrupa-ligi-bizim-_1721306649_hLfRkW.jpg)